Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán fel lehet venni,...

Főiskolán fel lehet venni, amit a tanár mond?

Figyelt kérdés

Tudom, buta kérdés, hiszen középiskolában sem lehetett, gondolom sérti a tanár személyiségi jogait. De gondoltam megkérdezem, hátha. Abban az esetben sem lehet felvenni, ha nem adom tovább senkinek és csak is pusztán tanulási célra használom?


Még le sem érettségiztem és ilyen szép dolgokon gondolkozom.

Előre is köszi a válaszokat! :D



2021. febr. 16. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha nem adod tovább
Illegális!
25 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Illegális, csúnyán meg is büntethetnek érte, de ha nem derül ki, akkor nem fognak.
2021. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha fontos lesz neked, hogy vissza tudd hallgatni előtte az órát, akkor kérj majd engedélyt rá a tanártól. Aki rendes, az biztosan meg fogja engedni.
2021. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivel online folyik a legtöbb egyetemen az oktatás felveszik maguktól és megosztják. Amugy BME viken pl egy hallgató youtube csatornát csinált a tanárjának engedélyével szal mér ne. (de amugy felveszed a hangot és ha nem postolgatod meg küldöd masnak honnan a sunyiból tudna a tanár h felveszed amit mond?) ez nem gimi legtöbb embernek elől a mobilja egyetemen.
2021. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként aranyos, hogy így eltervezed, hogy mennyit fogsz tanulni a felsőoktatásban, de nem fogsz. Én is így csináltam, sőt a többség így csinálja, de pár hét után elmegy tőle a kedve.
2021. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de én kurvára leszarom, hogy fel szabad-e venni vagy sem. Aki nem képes olyan anyagot adni, hogy ne kényszerüljek erre, az meg is érdemli és különben is, úgysem fog soha tudni róla, mert másnak nem adom oda, csak meghallgatom, kijegyzetelem, majd törlöm.


Volt egy tárgyunk, amihez így csináltam egy elég részletes jegyzetet, azt osztottam meg a többiekkel egyedül. Vicces volt, mikor mesélte az egyel későbbi évfolyam az adott tárgyon, hogy a mi vizsgánk átlaga majdnem egy egésszel jobban sikerült, mint az előző években... Persze, mert szó szerint azt tanultuk meg, ami elhangzott, mivel szó szerint legépeltem. Idióták.

2021. febr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Meg kell kérdezni az adott oktatót, hogy megengedi-e. Szerintem indoktól is függ, hogy engedélyezi-e, én pl. hallássérült vagyok, lehet nekem megengedné olyan oktató is, aki egyébként nem szokta (nincs ebben tapasztalatom, eddig nem volt szükségem ilyesmire). Ha ódzkodik, ugyanakkor jó fej az oktató, akkor biztos ajánl valami más opciót a helyzet megoldására.
2021. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Meg kell kérdezni, de 99% hogy jelenlétiben senki nem mondja hogy persze vedd csak fel.


De diszkréten meg lehet oldani, eleg könnyen, senki nem ellenőrizgeti a telefonod, lebukni meg max akkor lehet ha nagyon feltűnően csinálod v nagyon bénán.


Én is vettem már fel órat (sak 1 tárgynál), nem szóltam róla senkinek, tanulashoz kellett, volt olyan tárgy amit enélkül lehet meg se tudtam volna csinálni.

2021. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, annyit helyesbítek hogy van akit nem érdekel szerintem, van aki annyira népszerűtlen hogy azért nem engedné, stb stb rengeteg indok lehet. A fix ha megkérdezed, de én eddig úgy láttam az okatókon (meg anno jelenletiben) hogy nem örülnenek neki.
2021. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Srácok ti hogy csináltatok jelenlétiben hangfelvételt? Első sorban ültetek, telefonnal?
2021. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Mi ezen érthetetlen. A telefonod lerakod a padra. Max leforditod, de szamos telefonon a kijelzon nem latszik ha hangfelvetelt csinalsz, nincs ott ikon. Ennyi.
2021. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!