Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosit elkezdeni 24 évesen?

Orvosit elkezdeni 24 évesen?

Figyelt kérdés

Mindig is álmom volt az orvosi. De aztán máshogy alakult az életem és egy másik szak mellett döntöttem (és ezt azóta is bánom). Elvégeztem egy alapképzést (önköltségesen) de nem érzem, hogy ebben vagyok teljes.

A szüleim támogatóak teljes mértékben.

De ugyanakkor félek, hogy idős lennék oda. Mert 30 éves lennék mire végeznék plusz utána a szakosodás.


Szerintetek vágjak bele vagy késő?


2021. febr. 18. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő
2021. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a korod tart vissza akkor csináld. Alig számít. Én 23 leszek mikor kezdem. Beadtad a felvételi idén?
2021. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
47 éves vagyok és szeptemberben kezdtem el egy 3 éves szakot. 50 évesen leszek frissdiplomás. Még 25 évet tudok dolgozni vele – annyit, ahány éves vagy. Ha most elkezded az orvosit, 33 évesen végzel – dolgozhatsz még vele 40+ évet. Szerinted ez nem jó perspektíva?
2021. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináld, ne tartson vissza a korod!
2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell csinálni amit szeretnél. Nincs ilyen, hogy késő, mivel egy életünk van. Akkor késő, ha kihagyod és 70 évesen is ezen rágódsz.
2021. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!