Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább csíny...

Mi volt a legdurvább csíny amit elkövettél a suliba? Lebuktál? Ha igen mit kaptál érte?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Másodikos koromban aznap tanultuk hittanon, hogy legyünk mindenkivel irtó kedvesek, szeressünk mindenkit, stb.

Én ezt fejben tartva az ebédlőben megláttam az igazgatónőt tálcát cipelve, pont a leadó ablakhoz közeledve (csak egy általunk nem használt asztal volt még ott). Ekkor úgy éreztem, segítenem kell neki kivinni, hiszen mindig nagy a sor, és én se szeretek várni, ezért odasurrantam, felkaptam a kanalát, elfutottam a leadó ablakhoz és kidobtam neki.


Aztán hallottam abból az irányból, hogy a mai gyerekek milyen neveletlenek, ez már elfogadhatatlan... és láttam leülni a tanári asztalhoz (az általunk nem használt asztal)... a tele tányérjával, csak kanál nélkül.


De nem lett semmi, viszont utána mindig elkerültem az igazgatónőt.

2021. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én azt csináltam,hogy egyszer bennfogtak órák után büntető írásra én meg a lapot amire kellett volna írnom 100 mondatot, teleírtam csúnya szöveggel és betettem a tanár fiókjába annak aki büntetőt akart íratni velem(:


Másnap észrevette a tanár a szöveget a fiókjába, de szerencsére egy másik gyerekre gondolt hogy ő írta, ezért ő kapott igazgatóit és nem én!


Úgyhogy szerencsére nem buktam le!(:


De amúgy aztán a büntetőt rendesen megírtam a csel után, szóval a tanár a végén még meg is dicsért milyen gyorsan leírtál 100 mondatot....XD

2021. febr. 19. 11:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jó story volt igaz?
2021. febr. 19. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
xD
2021. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én amit csináltam hogy amikor ástak gödröt,fűvet szórtak rá,és a egyik gyerek bele eset és almát tettem rá xDD

Ekkor lettem 1-ős..xDD

2021. febr. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!