Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi szóbeli átiratkozás...

Érettségi szóbeli átiratkozás másik tanárhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy az osztályfőnököm tanitja nekem az irodalmat és köztudottan gyulol engem. Semmi rosszat se csináltam órákon folyton csendben vagyok. Szeretném kérelmezni az igazgatót hogy más tanárnál szóbelizzek érettségin, ez lehetséges?

2021. febr. 19. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a legjobb színben tűntetnéd fel magadat egy másik tanárnál sem, ha az megtudja, hogy mi okból érettségizel nála. Így, hogy ez nem ismétlő érettségi a saját tanárod érettségiztet középszinten, csupán akkor nem lenne így, ha emelteznél. Egy próbát megér megkérdezni, de szerintem ha utál is a tanár, az érettségin a vizsgabizottság előtt ha ügyes leszel, a többi nem fogja hagyni, hogy lepontozzon annyival.
2021. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérelmezni lehetséges, elvileg van is rá jogköre az igazgatónak, de kb. 0% esélyét látom, hogy megteszi. Főleg magyarból, ahol helyből egy tanár van az egész osztályra. Viszont a szóbelin tényleg bizottság van és szabályok.
2021. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak ezzel vacakolni. Tanulj, akkor nem tehet semmit, úgyis átmész.
2021. febr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!