Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most szakmát tanulok de...

Ha most szakmát tanulok de nem nagyon megy, illetve nem is érdekel viszont szeretnék szakma helyett elmenni érettségire akkor az lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval hogy át tudnék-e iratkozni érettségire és ha igen akkor hogyan? Mert alapból úgy lett volna hogy 3 év szakma és aztán a 2 év érettségi de én nem szeretném a szakmát elvégezni hanem inkább érettségibe kezdeni ez lehetséges? betöltöttem a 16.évemet

2018. dec. 4. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az utolsó osztály, amit elvégeztél? Ha a 8. akkor simán be tudsz iratkozni valamilyen gimibe vagy szakgimibe és 9.évfolyamról indulsz.
2018. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly végeztem a kilencedikkel
2018. dec. 4. 18:14
 3/6 A kérdező kommentje:
ilyenkor mi a helyzet?
2018. dec. 4. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakgimibe vagy sima gimibe? Nem mindegy. Ha szakgimibe, akkor csak ugyanolyam szakos szakgimibe tudsz beiratkozni, és akkor a 10.osztálynál tudod folytatni. Ha viszont sima gimi, akkor csak sima gimibe mehetsu dettó 10.osztályba.


Ugyanoda nem tudsz menni sima érettségis osztályba, ahol végezted a 9.osztályt?

2018. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szakgimibe járok,és itt szeretnék ebben az iskolában szakmáról átiratkozni érettségire ez lehetséges?
2018. dec. 4. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az igazgatótól.
2018. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!