Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van az osztályunkban egy...

Van az osztályunkban egy olyan lány, aki mindig kihasznál engem. Néha jófej meg minden, de mikor velem akarja behozatni a tesicuccát, én meg azt mondom, hogy bocs nem, akkor ő fejbevág a tolltartójával! Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Vedd el a tolltartóját, és dobd ki az ablakon.
2021. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnök, de előtte alaposan gondold át, hogy mit mondasz.
2021. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alattomos nőszemély te meg naiv vagy ha azt hiszed azért jópofizik mert kedvel téged. Hajtsd el ha megint nyalni kezd neked.
2021. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam, ne foglalkozz vele, és ne reagálj, tégy úgy mint aki pont lesz@rja mit tesz, és ha ezek után is csinálja, akkor szerintem is szólj az osztályfőnöködnek, de semmiképp ne bántsd, mert akkor nagy az esélye, hogy te szívod meg.
2021. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányadokosak vagytok? Nyolcadikban én már le💩nám, viszont például ötödikben előbb-utóbb azért kéne szólni az osztályfőnöknek.
2021. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!