Jó ötlet az orvosi?

Figyelt kérdés
Igazából még nem tudom mi legyek később (16 vagyok és idén kell faktot választani) sok dolog érdekel, mezőgazdaság, egészségügy, oktatás stb, de nem tudom melyik lenne a megfelelő. Jelenleg az egészségügy foglalkoztat leginkább, de a kémia sosem volt az erősségem. Főként diagnosztikai analitikus fogorvos és egyéb dolgok érdekelnek. Szerintetek jó ötlet? Ha van tapasztalatotok kérlek írjátok le vagy bármi egyéb ezzel kapcsolatosat. Köszönöm! 16/L

2021. márc. 10. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
diagnosztikai analitikus FOGorvos...?????
2021. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem ötlet kérdése, hanem tanulmányi eredményé, tanulási képességé. Az emelt érettségire való felkészülés sok erőfeszítést kíván, amit már most érdemes elkezdeni.
2021. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!