Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki egy biológia emelt...

Ha valaki egy biológia emelt érettségire csak az alapokat mélyíti el az hanyasra elég?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem emelt bioszra de utólag rájöttem hiba volt. Rohadtul tömör a tananyag és minden más egyéb tantárgy mellett lehetetlen feladatnak érzem a felkészülést rá (nem, nem most kezdtem el de most jöttem rá, hogy a tanárunk eddig semmit nem tanított)


Szerintetek ha csak az alapokat sajátítom el (esetleg az alapokon belül egy nagyon kicsit mélyebbre nyúlok) hanyasra lesz elég?



2021. márc. 12. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Esszéírást gyakorold. Azzal már elég szépen megemeled a pontod 3asra is bőven. Ha nem tervezel rgyetemre jelentkezni, akkor mindegy igazából, de 3asra már elég jól adnak pontot. Hajrá, ne keseredj el. Hacsak nem üresen adod be a feladatlapot átmenni még emelten is menni fog.
2021. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most is épp tanulok, az immunrendszert és a nyirokkeringést nyomatom.

Már a nyirokereknek, nyirokszerveknek megértettem a funkcióit és jellemezni is tudom őket, ez számomra nagy siker.


Most lépek át az immunológiai alapokra.



Tegnap a vért, a szívet és a vérkeringést sajátítottam el. Szerintem többet is mint az alap szóval most boldog vagyok.

2021. márc. 14. 13:12
 13/13 anonim válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a Mozaik kiadó Biológia érettségizőknek könyveit.
2021. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!