Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a szegedi egyetemi élet?

Milyen a szegedi egyetemi élet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó.
2021. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Bővebben is kifejtve:


Tényleg huper szuper jó (álatlában, nem vírusos időszakban).

A város rengeteg fesztivált, kultúrális rendezvényt szervez. Ott a SZIN, a pálinka-, bor-, sör-, csípőspaprika-, sajt-, és egyéb fesztiválok, egész évben. Az egyetem is rengeteg programot szokott szervezni, vannak bálok, sportnapok, kari estek, szakestek, gólyabál, pályázatok, stb.


A kolik is rengeteg rendezvényt szerveznek, volt már közös bográcsozás, más kolikkal, közös strand, meg egyebek.


Igazából szerintem Szegeden van az egyik leghallgatóbarátibb vidéki egyetem, az egyetemvárosok közül.


Rengeteg sportolási lehetőség is van (egytemen belül és kívül is), a biológia intézet, egyik legnagyobb gyakorlati helye is ott van, a Füvészkert, ami tényleg nagyon szép szerintem.


A közlekedés is elég jó.

2021. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott végeztem és ha lett volna munkalehetőség diploma után, fixen maradok. Tényleg fantasztikus, ahogy a többiek is írták.
2021. máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!