Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem szégyen segítséget kérni?

Nem szégyen segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Utolsó éves egyetemista vagyok,utolsó előtti félévben.

Van egy csomó tárgyam így az utsó félévre,rengeteg beadandó,zh-k,vizsgák,a szakdoga súlya is rám szakadt,konzultációk stb.

Mellette dolgozom egy nagyon erős cégnél egy ideje(itt tervezem a szakmai gyakot is következő félévben). Nagyon nehéz,konkrét elemzéseket kell írni ,nem nagyon segítenek,folyamatosn stresszelek,úgy érzem nem tudom hozni az elvárt teljesítményt+100% home office,online egyetem,visszajezléd alig van. Stresszelek hogy a szakmai gyak előtt kirúgnak,akkor aztán hol találok új helyet,ráadásul egy ilyen jót.

Átlagban napi 3x sírok és 1x hányok a stressztől.

Úgy érzem,hogy minden feladat rámdzakad és megfulladok a határidők terhe alatt.

A barátommal sincs már időm annyira találkozni,barátokról ne is beszéljünk.

Elgondolkodtam hogy felkeresek egy pazichológust.

Hogyan működik ez? Tudok járni hozzá rendszeresen heti 1x?

Vagy csak 1x összesen és annyi?

23L



2021. ápr. 19. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

1. Nem szégyen, akár az egyetemi pszichológust is megkeresheted.

2. Én is voltam ilyen helyzetben, nem hiszem, hogy ezen a pszichológus segíteni tud. Most mégis, miben? Csinálni kell. Még 5 hét a félév, valahogy át kell vergődni rajta, aztán majd jobb lesz.

2021. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen segítséget kérni, és akár ebben az 5-6 hétben is tud segíteni. Változó, kinek hány alkalomra van szüksége, lehet, hogy egy után is jobban érzed magad, de azért számolj inkább többel. Hetente 1x "szokás" menni. Ha az egyetemi pszichológusra gondolsz, az minden egyetem esetében eltérő.
2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!