Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szegyen lenne apamtol segítség...

Szegyen lenne apamtol segítséget kérnem?

Figyelt kérdés
Apam lelepett, mikor en 2 eves voltam. Azóta se gyerektartast nem fizetett se nem törődött velem. Jelenleg 28 eves vagyok, felkerestem 1 éve és találkoztunk vele. Normalis volt, bár a mostani feleségének nem tetszik hogy képbe kerultem. Apam svajci állampolgár és ott is él. Nagyon gazdag, szeret is ezzel villogni elottem. A jarvany miatt 4 hete megszunt a munkám és anyagi gondokkal kuzdok. Az alberletemet fel kell mondjam, a 17 eves autómat el kell adjam holnap és kb semmi pénzem a kis tartalekomon kívül. Apam egy milliomos vállalkozó, szerintetek ciki lenne kernem Tőle? Nem nagy összegre gondolok, legalabbis Neki nem nagy 500ftra,amit később visszadnek neki, de mar ez is kihuzna a szrbol. Csak azert felek, mert eddig nem kerdezte meg hogy szuksegem van e barmire... Van egy feltesom aki velük él, 19 eves es neki most vettek autót, nem is olcsót. Probaljam meg szerintetek

2020. máj. 28. 15:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
500ezer ftra.. elirtam
2020. máj. 28. 15:10
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát...lehet, hogy nem kérnék.


Azok után, hogy nem törődött veled 28 évig, és most is azt mondaná, hogy nem, az talán jobban fájna, mint az elmúlt 26, apa nélküli év..

2020. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Bennem több büszkeség van annál hogy a leírtak alapján nekiálljak kuncsorogni tőle. Megoldanám magamnak. Aztán ha úgy hozza a sors és újra találkozol vele lehet rákérdez mi van veled akkor esetleg elmeséled. Ha kicsit is érdekled akkor fel fogja ajánlani a segítségét.
2020. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azt tudja hogy megszunt a munkám és nincs penzem. Irtam neki tegnap, de elterelte a témát masra.
2020. máj. 28. 15:20
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha elterelte a témát másra, az eléggé intő jel, hogy nem szeretne ezzel foglalkozni.


(Amúgy sajnállak. Nagyon.)

2020. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Akkor valószínűleg felesleges. Nem teljesen hasonló a példa de mikor apám meghalt egy vagon adósság maradt utána. Amerikában él kb 40 éve már nagymamám bátyja. Fullgazdag. Segítséget kértem tőle. 2011-ben szükségem lett volna kb 170.000.-USD-re. Fedezetként felajánlottam egy dunaparti nyaralót kb 35 milliót ért. Le se szartak. Pedig aprópénz lett volna nekik.
2020. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ja.3-as, 6-os vagyok
2020. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon szomoru! En ha megtehetnem biztosan segítenék! Nem is ertem. A lanya vagyok...
2020. máj. 28. 15:30
 9/24 Savlekotő ***** válasza:
70%
Papíron vagy a lánya biológiailag,nemzett, de nincs érzelem a részéről. Engedd el,jobban jársz,és nem köteles pénzt adni felnőtt vagy,idegen számára,valószínű a felesége is ellenzi hogy rád költsön figyeljen.
2020. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Na csak kimenetelű hozzá?
2020. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!