Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyen fiúként segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen fiúként segítséget kérni társkeresésben? Mert ugye:, , A férfi legyen férfi, oldja meg"

Figyelt kérdés
Mármint megkérni az egyik barátomat, hogy intézze nekem a dolgokat a háttérben, mert sajnos nem érzem magam eléggé férfinak ahhoz, hogy egyedül, ismeretlenül oda tudjak menni egy lányhoz, bemutatkozni és megkérdezni, hogy lenne-e kedve velem egy délutáni programra. Egyszerűen nem megy. Egy barátom viszont jó kapcsolatban van a lány egyik barátnőjével, és rajta keresztül lehet be tudna mutatni és egy pár jó szót szólni. Ezzel nem azt akarom kicsikarni, hogy a lány kezdeményezzen, hanem hogy esetleg a beépített embereken keresztül megtudjam, hogy így ismeretlenül mit gondol rólam, hogy egyáltalán külsőre szimpatikus vagyok-e neki és akkor megpróbálnám. Emiatt is érzem magam töketlennek, mert nem merek a bizonytalan lehetőséggel mit kezdeni, pedig tudom, hogy semmi kockázat nincs benne, max kicsit beégek, amit 1-2 hét alatt el is felejt mindenki. Az is kérdéses, hogy ilyen kondíciók mellett készen állok-e egyáltalán egy barátnőre. Bármilyen tanács jöhet a témával kapcsolatban. Még olyan is, hogy hogyan változtassak ezen a férfiatlan hozzáállásomon. Előre is köszönöm a segítséget.
2019. ápr. 2. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szia

Miért lenne probléma:D

Aknazd ki a lehetőségeidet!:D

2019. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát túlgondolom az egészet? :D
2019. ápr. 2. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szokatlan, de a közmondás is azt mondja, hogy a cél szentesíti az eszközt. Egy jóbarát mindig segít, ha tud.

Azért Te magad is összeszehetnéd a bátorságod, hogy odaállj egy lány elé és elmondd neki az iránta érzett érzéseidet. Így indul a szerelem.

Ha megbízol a barátodban és a lány ismerősében - tedd, ahogy megírtad nekünk. Sok sikert!

F.

2019. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szánalmas. Mondja meg ő ha akar valamit. Velem ne másokon keresztül beszéljen... Értem félsz de ezt nem szabad elárulni, akkor lőttek az egésznek, egy félős nyúl pali nem kell senkinek.

De ez lehet csak nálam van így és én nem akarok papucs pasit.

2019. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezér (is) vannak barátaink😅
2019. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen normális, ha tanácsot kérsz egy idősebb, tapasztaltabb embertől, de az szánalmasan dedós és a lány számára kiábrándító lehet, amit most tervezel.
2019. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!