Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szokás laptopot...

Mennyire szokás laptopot vinni Egyetemekre/Főiskolákra? Milyen gyakori avval dolgozni füzetek, jegyzetek helyett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 13:09
 1/7 Pro Patria válasza:
Nővérem is, barátom is így csinálta. Szerintem senkit nem fog zavarni. Csak vigyázz rá!
2010. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó laptop alap, ha koleszos vagy. de az órán nem fogják engedni, hogy használd, ha erre gondolsz.
2010. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én úgy gondoltam, hogy órákon úgy jegyzetelni, vagyis a laptoppal menni az órára.
2010. aug. 22. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan tárgyaknál, ahol sokat kell rajzolni, számolni, inkább füzetet vigyél, mert sokkal gyorsabban tudsz jegyzetelni. Arról nem is beszélve, hogy sok tanár nagyon nem nézi jól szemmel, ha elő van véve a laptop az óráján: direkt téged szólít fel, kihív a táblához.Én igazat adok nekik. Nagyon elenyésző az olyan diákok száma, akik a diákat vetítik ki maguknak és nem pedig neteznek, játszanak, msn-eznek, stb.
2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, evvel egyetértek! Érdekes lenne gépen írni lapra körmölés helyett, több szempontból is rossz! Rontja a szemet, a fej is megfájdulhat, ha annyi órán keresztül nézi az ember, és lehet, hogy nem is tudnék olyan gyorsan írni a gépen, mintha kézzel írnék, a másik meg az, hogy tényleg nagyon kéne figyelni, és vigyázni a gépre! Azért várom a további véleményeket! Hányan használnak még Fősulin vagy Egyetemen laptopot, és milyenek a tapasztalatok?!
2010. aug. 22. 22:29
 6/7 anonim válasza:

bátyám egyetemista és neki asztali gépe van/volt. sose hiányzott neki a laptop.

bár most van neki egy laptopja is de azt csak a munkához használja.

és ha belegondolsz hátránya is bőven akad. mert betűkkel írni gyorsabb de egy számolásnál felírni egy egyenletet vagy hasonlót különböző jelekkel igen lassú.

2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, ha főiskolára ezt mondjátok, akkor gondolom középiskolában meg elképzelhetetlen...
2011. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!