Meg fogok bukni?

Figyelt kérdés

Világ életemben tanulás nélkül voltam 3-as ,4-es , 5-ös tanuló, csak figyeltem az órán és az nagyjából elég volt.

Matekból,magyarból 5ös,a többiből 3as 4es.

De most elveszett minden önbizalmam.

Félek hogy meg fogok bukni angolból. Töriből pedig hogy nemcfogok olyan jó eredményt elérni. Last minute ötletek erre a kettőre?



2021. ápr. 28. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a korábbi évek feladatlapjait, hogy legalább a típusfeladatok ismerősek legyenek. Ha még soha nem oldottál meg egyet sem, akkor lehet, hogy érdemes lenne a javítási útmutatót is nézned hozzá, hogy megtudd, nagyjából mit várnak el.

Nem tudom, mennyi értelme van most, de megpróbálhatsz átnézni pl. fontos történelmi évszámokat, matek képleteket, a novella-/verselemzés szabályait...

És érettségin mindig olvasd el alaposan a feladat leírását, nehogy elfelejtsd leírni pl. a számolás menetét vagy hasonlót matekon. Sok szerencsét!

2021. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. ápr. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!