Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségin hogyan...

Kémia érettségin hogyan pontoznak?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, ha például egy adott kérdésre két választ is megadok, amik nem zárják ki egymást, viszont csak az egyik helyes, megkapom a helyes megoldásért a pontot, vagy így 0 pont lesz?


Volt már olyan, hogy egy kérdésben vegyület(ek) szerepelt és csak egy volt helyes viszont én egy nem megfelelőt is odaírtam.



2021. máj. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha kettő választ írsz,akkor minden esetben az elsőt értékelik.
2021. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval például egy elemző feladatban, amikor több anyagot kell felsorolni egy adott kérdésre, és egy rossz becsúszik azzal az egész rossz lesz?
2021. máj. 3. 15:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Például:

(2011 május - 5)

(....)

a) sorolja fel a fentiek közül azokat, amelyek valamilyen élő szervezetben termelődnek:


PVC, cellulóz, keményítő


Persze tudom, hogy a PVC nem, de akkor a helyeseket nem fogadnák el?

2021. máj. 3. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felsorolást kér és van benne rossz, akkor 0 pontot kapsz. Attól, hogy van benne helyes nem jár érte pont, mert csak a teljes, helyes megoldásokat fogadják el.
2021. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ha valamiben bizonytalan vagyok inkább nem írom oda.
2021. máj. 3. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kémia érettségi oldalán fent van az összes feladatsor és a javítókulcs.

Abból szerintem egész egyértelmű, hogy hogyan pontoznak. Én azokkal a feladatokkal és javítókulcsokkal gyakoroltam.

2021. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!