Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok szót érteni a...

Nem tudok szót érteni a konzulensemmel?

Figyelt kérdés

Nyáron fogom elkezdeni a szakdogát írni.

Már meg kell találnunk a belső konzulenst.

Felkértem egy tanárnőt aki jártas a témámban. Azonban egyszerűen nem jutunk közös nevezőre.

Céges témából írom a szakdogámat,ahol a gyakorlatonat csinálom és a főnököm segít.

Egy vázlatot már megírtam a főnököm segítségével. Elküldtem a belső konzulensemnek(aki nem is tudom hogy a konzulensem e mert nem mondta ki konkrétan,hogy vállalja e) és semmi sem jó neki. Mindenbe beleköt,mindent át akar írni.

Nagyon elegem van az egészből.

A másik meg az,hogy kötekedik,de nem mondta ki,hogy akkor most vállalja-e egyáltalán,minden alkalommal megkérdezem,de kitér a kérdés alól.

Mi lenne a megoldás szerintetek?



2021. máj. 7. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen a hallgató választ témát. Mi pedig (az oktatók) megmondjuk, hogy a választott téma jó-e így vagy nem, és ha kell, változtatást javaslunk vagy akár új témát. Na itt van a tisztelt Kérdező nagyon eltévedve, hogy a témavezető változtatásokat javasol, és ezt a Kérdező nem akaródzik elfogadni, merthogy ő már szépen kitalált mindent a főnökével. (Lefordítom: céges anyagot vagy céges munkát akar beadni szakdolgozatnak.) Bad luck, hogy nem a céges főnök adja a diplomát, hanem az egyetem.
2021. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem céges anyagot akarok beadni..

Kerestem új konzulenst aki odáig van a témámért,szóval megoldódott.

Az előző konzulensnek nem írtam többet,gondolom így kitalálja,hogy találtam mást.

2021. máj. 12. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!