Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem mellett mennyir...

Orvosi egyetem mellett mennyire fér bele a sport és a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Feltéve, hogy együtt élünk, csak néha egy-két közös programra gondoltam.

Sport az kb. heti 3-4x 1 óra.



2021. máj. 10. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fogsz tudni mindennap elmenni sportolni tekintve, hogy pl. nálunk nemegyszer volt, hogy 8-19.30 óráink voltak és másnap számonkérés, szóval utána inkább még tanultunk, amennyit tudtunk. Persze bele fog férni valamennyi sport a heteidbe,hiszen nem mindennap leszel este 8-ig egyetemen, lesznek könnyebb napok. Még ha nem is lehetséges ilyen rendszerességgel,szükséges a sport, mert testileg és szellemileg is feltölt, sokszor jobban megy utána a tanulás.


A párkapcsolatban arra törekedj, hogy toleráns párt válassz, vagy ha már kapcsolatban van, tisztázd vele, hogy az orvosi egyetem nagyon húzós, ha néha valamire nincs időd vagy kedved, az nem azért van, mert nem szereted őt, hanem azért, mert szeretnél minél jobb lenni a hivatásodban, és jó lenne, ha ezt ő is elfogadná, ha mindenképpen veled szeretne lenni. Persze ne hanyagold teljesen őt, mindig töltsetek együtt egy kis időt a héten. Ha megtalálod az egyensúlyt a kapcsolat és a tanulás közt, semmi probléma nem lesz. Az orvosi első évében lett először barátom, most negyedéves vagyok, és nég mindig együtt vagyunk. :) Meg lehet mindent oldani, ha nagyon szeretnéd.

2021. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!