Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Joggal lehetek büszke a...

Joggal lehetek büszke a 98%-os emelt matek érettségimre? ezzel az egyetemi bekerülés kb nem kérdés többé

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 11:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a kérdést muszáj volt kiírnod ugye? :D
2021. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
muszáj. most jött meg az eredmény 5 perce.
2021. máj. 14. 11:56
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 2-es lett a matek.Ráadásul úgy,hogy segített a tanár. Azóta elvégeztem egy egyetemet.Kb. ennyi a jelentősége.
2021. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

"Azóta elvégeztem egy egyetemet."


csakhogy én nem "egy egyetemet" akarok elvégezni ez a hatalmas különbség. ahova én megyek, ott az emelt matek feltétel, de még akinek van az se biztos, mert a százalékos eredmény a rangsor alapja. tavaly a 80%-os eredmény emelttel is kevés volt.

BME.

2021. máj. 14. 12:02
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Jól van akkor örüljél magadnak,nagyon okos vagy.Gratulálok az eredményhez.
2021. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
62%
Pont leszarom a matek érettségi eredményedet. Egész gimiben, minden félévkor és minden év végén megbuktam matekból. Soha egy házi feladatot nem csináltam meg. Érettségin éppenhogy átcsusszantam mert anyám már kétsébeesetten járatott különórákra az utolsó évben. Eltelt némi idő azóta. Legutóbbi fizetésem 672 000 huf. Ez az ami számít nem az hogy milyen osztályzatot véstek be tizenévesen az érettségi bizonyítványomba.
2021. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%
Legyél rá büszke, mert ez is teljesítmény, gondolom tanultál, készültél stb. Szóval ez így tök rendben van. Csak azért próbáld meg a helyén kezelni a dolgot, azért nem te vagy az egyedüli ilyen eredménnyel, valakinek van jobb is stb. és ez igazából egyedül a felvételin fontos. Az egyetemen már mindenki tiszta lappal indul és azt kell, hogy mondjam, hogy semmit nem jelent ki milyen eredményeket visz ( de akár a tudásra is igaz lehet ez bizonyos esetekben). De ezt majd megtapasztalod te is :)
2021. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak 95% lett tavaly az infó emelt, egy kicsit ideges voltam mert fogadtam valakivel hogy meglesz a 98%, de ha munkát keresek addigra pont nem fog senkit érdekelni, az egyetemi eredmény jobban érdekli a munkáltatót.

Ilyen emeltet többszázan írhatnak, de vörös diplomát csak pár ember kap. Na ha azt sikerül elérned, azt már a leghőzsörtösebb egyetemi professzor is el fogja ismerni. :D

A szüleid és tanáraid így is nagyon örülnek, gondolom már gratuláltak is, de az egyetemen senkit nem érdekel majd.

2021. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Kit érdekel? 😂 Én a sikereimet a családommal, barátaimmal osztom meg. Nem egy anonim fórumon. Ennyire nem lehetsz magányos.

Egyetemen meg senki meg se fogja kérdezni hanyas lett az érettségid.

2021. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

ma 12:19


Hát, igazából az egyetemi jegyek se érdekelnek szinte senkit a munka világában. :D

2021. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!