Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kifogást mondjak/találj...

Milyen kifogást mondjak/találjak ki?

Figyelt kérdés

3 hét múlva lenne egy vizsgám, okjs, de nem szeretnék elmenni, nem tanultam, nem érdekel.

De itthon tuti nem intezhetem el ennyivel a doldot. Eddig jó volt, mert a covid miatt csúszott a vizsga, de mostmár sajnos megtartják.

Mit mondjak itthon, miért nem lesz még vizsga? Van valami jó ötleteket?:/


2021. máj. 16. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem lenne egyszerűbb tanulni rá és túlesni tajta?
2021. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még van 3 hét, készülj fel, tanuld meg, menj el és csináld meg azt a qva okj-t. Ne rinyálj mint egy gyurcsányista vénasszony, szedd össze magad.
2021. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ambrózy válasza:
50%
Migrén. Nem ellenőrizhető, bármikor lehet bárkinek és elég kellemetlen tud lenni. Én ilyenkor például egy vízszintes csíkban csak elmosódva látok, szúr a halántékom és nem tudok mást csinálni, csak aludni. Kb 3-4 óra még a kellemetlenebb része elmúlik, persze a gyógyszer után.
2021. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
75%
leesett a f_szod
2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!