Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerveztek egy találkozót az...

Juhász Molli kérdése:

Szerveztek egy találkozót az osztálytársaim és nem hívták meg azokat akiket én birok de viszont meghívtak egy olyat aki néha kedves néha nem és ő mondta hogy jöjjek el de nekem nagyon nincs kedvem elmenni és nem tudom hogy mit találjak ki?

Figyelt kérdés
mert nagyon bírom de nagyon megsérteném ha azt mondom nincs kedvem mert sértődékeny. Szóval meg vagyok lőve! ❤

2019. jan. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért kell megindokolni? Nem mondhatsz nemet csak úgy? Hány éves vagy? tippre olyan 12-re gondolok.
2019. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami kis hazugságot biztos ki tudsz találni akkor, lebetegedtél, fontos családi esemény stb.
2019. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy szerdán lesz és a hét közepén nincs családi találkozó és az meg fura hogy délelőtt megyek a suliba aztán délután meg hirtelen beteg lettem... egyébként több vagyok mint 12💙
2019. jan. 21. 06:53
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék menni."


Varázsmondat. Úgy hívják: az igazság.


Ha meg megsértődik, tegye! Nem hazudozhatod végig az életedet azért, hogy ne bánts meg egy rakás hisztis manipulatőrt! Hidd el, nem érzékeny, hanem érzelmileg zsarolja a környezetét, és mint látod, eredményesen.

2019. jan. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!