Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimiseket meddig szivatják...

A gimiseket meddig szivatják a kémiával, fizikával? 10. után békén hagynak vele?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az új NAT szerint a jelenlegi kilencedikeseknek csak tizedikben lesz még fizikájuk. Mondjuk én nem érzem szívatásnak, de ez csak nézőpont kérdése.
2021. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10.-ig van kémia, fizika 11.-ig. Nekünk végig rendesen volt számonkérés mindegyikből, nincs olyan, hogy békén hagynak vele gimiben.
2021. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2021. máj. 17. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Elég szomorú, hogy odáig süllyedünk, hogy a bölcsész palánták sírnak amiért 3 évig kell fizikát tanulni, de addig mi, fizikaszakosok meg sem mukkanunk, hogy magyarból és töriből is kötelező az érettségi. Ne rinyálj, menj tanulni. A fizika ér is valamit a pentameterrel szemben.
2021. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez szerintem is nagyon igazságtalan, egyet is értek azzal amit mondasz. Csak hirtelen felindulásból írtam, mert a tanárunk teljesen alkalmatlan tanárnak, ezért nem jól fogalmaztam. Elnézést.
2021. máj. 17. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Tökéletesen megértelek egyébként. Elég rosszul van megoldva ez az egész rendszer, elég lenne 9-10. osztályban nyúzni a diákokat azzal, amivel nem kezdenek semmit később.

Teszem azt, aki 12. humán tagozatos és NEM reál faktos, azt tényleg nem az atommodellekkel kéne pesztrálni, ugyanígy a természettudományos beállítottságúaknál, aki NEM humán faktos, szerencsétlen két parciális integrálás között tanulja Gárdonyi Géza életrajzát.

2021. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!