Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha valszeg megbuktam OKJ-n?

Gáz ha valszeg megbuktam OKJ-n?

Figyelt kérdés
Anno még nekem lett az egyik legjobb próbavizsgám az évfolyamon, meg jó tanuló vagyok, nagyon sokat készültem. Erre az egyik vizsgarésznél nem tudom mi történt, de nem ment kb. semmi se. Nem tudom még az eredményt de a tanár elküldte ma a javítókulcsot és az alapján még a kettes sincs meg szerintem...

2021. máj. 25. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

ne aggódj,szerintem lehet,hogy adnak javítási lehetőséget. Csak nézd át jól, és ne stresszelj rá. Egyébként nálunk anno asszem úgy volt (nálunk amúgy szerencsére mindenkinek meglett), de akinek nem lett volna meg elsőre; asszem olyan volt a szabályuk, hogy kétszer próbálhatják újra ingyen; és ha tehát erre a 3.ra sem sikerül; akkor a következő próbálkozásokért még -bármennyi is lesz, bármennyi is kell, hogy meglegyen -tehát a többi próbálkozásokért már mind fizetni kell; de amúgy egyébként akárhányszor lehetett próbálni. Ez ilyen magánképzés volt.

Amúgy majd biztos meg tudod írni mégegyszer, és akkor jobb lesz. Hát a próbán aszondod tök jól teljesítettél.

2021. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!