Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tervez Szombathelyre...

Valaki tervez Szombathelyre menni pszichológia szakra? Sokat emelkedhet a ponthatár? Nektek kb mennyi pontotok lesz?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én nem Szombathelyre, hanem a PPKE-re és a KRE-re jelentkeztem. Azt még nem tudom pontosan megmondani mennyi pontom lesz, azt meg főleg nem, hogy a ponthatárok hogy alakulnak. De vélemény szerint arra számítani kell, hogy Szombathelyen idén nem lesz olyan alacsony a ponthatár, mint tavaly, mert többen jelentkeztek oda.
2021. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, szurkolok, h sikerüljön. Én meg sem mertem kockáztatni pesti egyetemeket, hiszen a tavalyi legalacsonyabb ponthatárhoz mérten (szombathelyi) csupán 15 ponttal van több nekem. Nagyobb emelkedésre számítsak, vagy azért még ne adjam fel teljesen a reményt?

Olyan messze van még július 22. Esetleg lesz valami a neten, amiből sejteni lehet a végkimenetelt előzetesen?

2021. máj. 31. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

(első válaszoló vagyok)

Szerintem ne add fel a reményt 415 ponttal, így első blikkre azt mondanám, hogy ezzel van esélyed Szombathelyre.

Hát igen, júl. 22. tényleg messze van, azelőtt kétlem, hogy megtudnánk bármit is.

2021. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!