Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogosítvány mellet diakmunka...

Jogosítvány mellet diakmunka a mekiben?

Figyelt kérdés
Félek hogy ha elmegyek a mekibe dolgozni, nem lesz időm menni vezetni.. Muszaly minden nap dolgozni, és 8 órát?
2021. máj. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Na ne etess, hogy a 8 óra munka mellett nem fér bele 2 óra vezetés.
2021. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Az oktató figyelembe veszi a munkahelyi elfoglaltságot.
2021. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem muszáj mindennap menni, diák leszel, nem főállású. A 8 óra sem kötelező egyben. Vállalj heti 20 órát mondjuk, a vezetést meg igazítsd ehhez.
2021. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem diákmunkásként lazább munkarendben dolgozol, nem hiszem, hogy minden nap kötelező lenne bemenni és napi 8 órát kellene dolgozni. Persze, ez valahol megbeszélés tárgya is, de a diákmunkának pont az a lényege, hogy rugalmas. Szóval a mekiben vállalj kevesebb munkát és akkor ahhoz hozzá tudod majd igazítani a jogsi projektet. Amúgy szerintem is nehéz lenne összeegyeztetni. Én a gimi utolsó évében csináltam és a kresszel, elsősegéllyel nem volt gond, de a vezetéssel annál inkább... iszonyat nehéz volt olyan időpontot találni, ami a suli mellett nekem is az oktatónak is megfelelt, akinek pedig ugye rengeteg más tanulója is volt. Úgy kezdődött, hogy két hónapig nem is volt szabad hely, majd később is sokszor csak kéthetente tudtam menni, úgyhogy elég hosszadalmas is volt.
2021. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mivel diákmunka nem olyan kötött, és jobban biztosítva vagy így szerintem simán. Csináld bátran, csak beszéld meg a szövetkezettel/munkaadóval, hogy neked kezdődik a jogsizás, és néha lehet lenne eltérés a munkarendedben. Drukkolok!
2021. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!