Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre valaki nappali...

Macskarap kérdése:

Lehet egyszerre valaki nappali és esti tagozaton is? Mennyire lehet megterhelő egyszerre két iskolát vinni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 20:42
 1/5 anonim válasza:
82%

hat elegge,az esti sulik 8-9-ig is vannak,teljesen ra megy egesznapod

szerintem megterhelo lenne

2021. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz lehet, de mindenképp megérdeklődöm
2021. jún. 10. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Milyen szakokról volna szó? Ettől nagyban függ a válasz. Pl. egy SE-ÁOK vagy egy BME-VIK mellé ne nagyon akarj semmi mást erőltetni, mert ezek teljes embert kívánnak. De ha mittudomén közgáz mellé vinnél egy szociológiát, az éppen beleférhet, bár az sem zökkenőmentesen.
2021. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj nem egyetemi/főiskolai szakokra járok. Jelenleg 11.-es vagyok szakgimnáziumba és gondoltam csinálnék még egy szakmát a mostani mellett:D
2021. jún. 11. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4. Ja, szerintem ha amúgy az órák nem ütköznek, akkor meg lehet próbálni. Itt inkább az fog rosszul esni szerintem, hogy jelentősen csökkenni fog a szabadidőd, ami középiskolában nekem nagyon fájt volna. Felnőttként ellenben nem okozott különösebb gondot munka mellett levelező képzéseken részt venni.
2021. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!