Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a gólyatábortól, meg...

Félek a gólyatábortól, meg semmi kedvem az egészhez (de muszáj menni), mi lesz így?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, sose voltam még táborban... De én alapból is olyan gátlásos ember vagyok, nem nagyon tudok ismerkedni (pedig amúgy most szeretnék, mivel hogy nincsenek barátaim jelenleg), de sajna az utóbbi időben rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez... Főleg ehhez a táborhoz nincs... Milyen egy ilyen tábor? Vannak ott olyan emberek is, akik nem röhögik ki az ilyen kis izéket, mint én? BTK-s gólyatábor lesz egyébként, az egész kar ott lesz, koncertek lesznek, meg bulik... Hozzátenném, h életembe nem voltam még bulizni meg disco-ba meg ilyen helyen... :S Azt se tudom, hogy megy ez... :S Félek az emberektől, mit tegyek? :S Hogy beszélgessek velük? Ha valaki beszól, akkor mit csináljak?
2010. aug. 28. 00:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én már várom a gólyatábort,biztos jó lesz. Nyugi,ne aggódj.
2010. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

tavaly voltam és szar volt és kb. azokkal vagyok jóba az egyetemen aki nem volt gólyatáborban.

Pl emlékszem 3 csaj kiselőadást tartott vmiből és én csak arra tudtam gondolni milyen undorítóak viselkedtek a táborban és h miket csináltak...

2010. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

majd ott megszereted. leküldessz kis bort, csavarsz egy cigit aztán már nem is parázol többé semmin. :-D


egyébként meg nem kötelező menni. én se voltam az enyémen.

2010. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is Debrecenbe megyek és ott leszek a gólyatáborban!:)...Azért félek tőle én is,de igyekszem pozitívan hozzáállni a dolgokhoz!:)
2010. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a gólyatábor 15 ezer, plusz a költőpénz. Ha minden nap eljárnál Debrecenbe az évnyitóra, beiratkozásra stb. akkor még olcsóbban meg is úsztad volna,de már mindegy.
2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Kb pont annyi lenne...
2010. aug. 28. 16:54
 37/37 anonim ***** válasza:
Lécci-lécci, ha még olvasgatod a válaszaidat, elmondanád, milyen volt a gólyatáborod végül? Én most megyek, és én is gátlásos vagyok, félek tőle egy picit, de változtatni akarok a dolgaimon, ezért elmegyek. Szóval? Hogy sikerült?
2011. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!