Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félek a gólyatábortól, meg...

Félek a gólyatábortól, meg semmi kedvem az egészhez (de muszáj menni), mi lesz így?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, sose voltam még táborban... De én alapból is olyan gátlásos ember vagyok, nem nagyon tudok ismerkedni (pedig amúgy most szeretnék, mivel hogy nincsenek barátaim jelenleg), de sajna az utóbbi időben rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez... Főleg ehhez a táborhoz nincs... Milyen egy ilyen tábor? Vannak ott olyan emberek is, akik nem röhögik ki az ilyen kis izéket, mint én? BTK-s gólyatábor lesz egyébként, az egész kar ott lesz, koncertek lesznek, meg bulik... Hozzátenném, h életembe nem voltam még bulizni meg disco-ba meg ilyen helyen... :S Azt se tudom, hogy megy ez... :S Félek az emberektől, mit tegyek? :S Hogy beszélgessek velük? Ha valaki beszól, akkor mit csináljak?
2010. aug. 28. 00:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%

Túléljük, köszi.

De te meg másszál ki az önsajnálatból, mert lassan belefulladsz...

2010. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nyugi, a táborban senkivel nem fogok kötözködni.
2010. aug. 28. 01:09
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi már, jó lesz. A gólyatábor célja egyébként is a csapatépítés lenne, nem? És ha eddig nem jártál el szórakozni, akkor ez a pár nap biztosan nagy élmény lesz.. Fel a fejjel :)

Bár én TTK-s leszek, de ha jól tudom a záróbuli közös lesz.

2010. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Miért, nektek hol lesz megtartva a gólyatábor?
2010. aug. 28. 01:14
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

A Kassai úti koliban. Más programok lesznek, itt a Belga, Cozombolis és Dj Szatmári lép fel. Emellett főzőverseny, éjszakai túra, élményfürdőzés és sport délelőtt lesz.

Utolsó este lesz Dr Alban, ami -ha jól tudom- nektek is.

2010. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Igen, nekünk is lesz Dr Alban utolsó nap :-)



Ez a 01:09-es komment szerintem azért kicsit erős volt...

2010. aug. 28. 01:25
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Viszont az egyik barátnőm veletek lesz.. :)

Próbálj meg lazítani, oldódni. Az első pár óra fura lesz, de egyre jobban megszereted majd :)

2010. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat :))
2010. aug. 28. 01:31
 29/37 anonim ***** válasza:
74%
Are you gay?
2010. aug. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
?? :O
2010. aug. 28. 01:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!