Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hátrányom fog származni abból...

Hátrányom fog származni abból az egyetemen, ha nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

Orvosi javaslatra nem oltathatom be magamat, így nincs kártyám, ráadásul antitest sincs bennem, szóval azzal sem szerezhetek. (Nem szeretnék ezzel kapcsolatos kommenteket.)


Hátrányból fogok indulni így az egyetemen? (PPKE BTK kommunikáció és média)



2021. júl. 25. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Lehet belőle hátrányod, nem 100% de lehet.

Minden csak az egyetemtől függ. Nekünk pl a félév során többször is kellett nyilatkozni, hogy megkaptuk-e már az első oltásunkat legalább, plusz suliba is csak oltással mehettünk be már tavasszal, de ha jól tudom az eltén is komolyan nézik a dolgokat. (Ha jó tudom akkor a jelenléti előadások miatt) Elte után meg sokszor csinál hasonló dolgokat a pázmány is.

2021. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha az előadások látogatását nem is korlátozzák, simán lehet, hogy semmilyen egyéb fakultatív dolgon nem jelenthetsz meg (sportfoglalkozás, meghívott előadók előadásai stb), illetve a kolihoz is kellhet.
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha akadékoskodni kezdenek, meglobogtatod az orvosi javaslatot.
2021. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Több helyen kérik már pl: gyakorlati helyeken nálunk. Kollégiumok esetében is előfordul, hogy kell a védettségi, illetve az egyetemi rendezvényeket akár egy buli/gólyatábor/egyetemi hivatalos rendezvény nálunk ahhoz kötik.

Egyre inkább kötelező lesz én úgy gondolom.

2021. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Most leszek gólya PTE ETK-n, nálunk a gólyatáborba is csak kártyával lehet menni. A többi dologról még nem tudok, de koleszban simán kérhetik majd
2021. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%

Lehet.


Mi miatt nem oltattad be magad?


Ez nem kérdőre vonás csak érdekel, hogy milyen ok van ami ezt ilyenkor nem teszi lehetővé.


Valamilyen speciális alergia?

2021. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet. Én sem vagyok beoltva, és rettegek, hogy emiatt ugrik az egyetem. Meglesz a fizikai alkalmassági, az eü, a pszicho, az emelt, a nyelvvizsga, sok-sok pénz benne lesz, és emiatt kizárnak, akkor biztos, hogy öngyilkos leszek, mert nekem ezek évek munkái voltak. :)

Allergiám van, kb 300 dologra vagyok allergiás, nem fogom vállalni az oltást, mert az egy kockázati tényező, ha beoltanak lehet olyan allergiás rohamom, hogy helyben megdöglök, és akkor pláne nem lesz belőlem rendőrtiszt. :)

2021. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
#7, gondolom NKE, ha rendőrtiszti. Ha ez picit megnyugtat, eddig mi (a szeptemberben felsőbbévet kezdők), sem kaptunk még infót arról, kell-e a kártya, ha igen, pontosan hova stb. Viszont nagyon vigyázz magadra, RTK-n 99%, hogy nem lesz távoktatás, vagy ha igen, a koliban maradni kell.
2021. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van orvosi szakvélemény arról, hogy nem kaphatsz oltást, akkor nem.


Nálunk kerek-perec megmondták, hogy a védettség hiánya nem jelent majd automatikus távoktatást.

2021. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Lol vicces, hogy rögtön 0%ra pontoznak, amikor tisztán leírom, hogy ezzel nem megkérdőjelezem a kérdezőt, csak ténylegesen kíváncsi vagyok mert én nem tudom mi az a betegség, alergia vagy akármi amikor nem ajánlott az oltás.


Ez most tényleg ilyen gáz?


6os voltam.

2021. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!