Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hátrányom származna abból, ha...

Hátrányom származna abból, ha nem mennék el gólyatáborba?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de én se tervezek menni. Szerintem ha valaki visszahúzodóbb, az a gólyatáborban is az lesz, és akkor ott is nehezebben ismerkedik. Ha valaki nyitottabb, akkor hiába nem megy el (mondjuk közbe jön valami) akkor is fog ismerkedni majd.


Én Szegedre fogok menni. (Vagyis nagyon remélem)

2019. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem, semmi. Én se voltam. Bár először akartam, de amikor az alapvető személyes adatok után az első kérdés az volt, hogy kedvenc sörmárka, széttéptem a lapot.
2019. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: Na igen, pont ehhez nekem sincs kedvem.


1: Én szegedi vagyok, remélhetőleg engem is Szegedre fognak felvenni.


Nagyon nincs kedvem eleve 16.000 Ft-ot (annyi volt tavaly) kiadni azért, hogy Szegeden aludjak egy kollégiumban, mikor percek alatt otthon vagyok bárhonnan és napokon keresztül csak iszunk, meg bulizunk, kell az a pénz a forgalmi vizsgámra.

2019. júl. 22. 09:46
 4/6 anonim válasza:
100%

Hátrányod szerintem sem fog származni belőle. Én most leszek másodéves, és nem mentem, mert nem vagyok az a bulizós, plusz közbejött valami más, úgyhogy ha akartam, sem tudtam volna. De ettől még lettek barátaim, az egyik lánnyal olyan jóba lettem, hogy azóta rengeteget lógunk együtt, és egyikőnk sem volt.


Ui: a nővérem 2 évvel jár felettem ugyanazon egyetem más karán, és ő anno volt, ő élvezte, nem erőltették rájuk az ivást, viszont senkivel sem lett kifejezetten jóban.

2019. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én sem voltam tavaly, de ahoz képest elég sok embert megismertem évközben

szóval semmi gond ha kihagyod

2019. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Én voltam, és nem volt semmi értelme. Igaz, én BME VIK-et ismerem
2019. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!