Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyet lehet?...

Szerintetek ilyet lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, teljesen bizonytalan vagyok mert ősszel érettségiznem kellene infóból emelten, de nagyon gyengusz lett így is a középfok úgy voltam vele őszig feltudok úgy készülni, de hát nem sajnos mert közben diákmeló is közbe szólt, így már csak 2 hónapon maradt (ez sem teljesen mert most Augusztusban is, 1 hétre elfogok menni nyaralni ami megint kiesés) és itt felkészülni érzem kevés lesz, azt szeretném kérdezni hogy én egy Technikumban tanulok és azt hallotam hogy Technikum évemben (5. évben) érettségizek akkor az már díjköteles ez mennyire igaz? Nem nagyon akarok pénz fizetni, de ha nagyon kell akkor kifizetem. De kell az emelt, hogy tudjak menni tovább. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 3. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, Technikumi évedben már díjköteles lesz az emelt infó érettségi
Nem lesz az, mert ugyan is az intézmény tanulója maradsz még
Egyéb hozzáfűzni valóm van szóval leírom
6 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!