Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok emelt történelem...

Mit ajánlotok emelt történelem érettségire?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy például magamnak dolgozzam ki a tételeket, vagy keressek olyan oldalt, ahol kidolgozott tételek vannak?

Ti mit ajánlotok?

Ha tudtok olyan oldalt, ahol megbízható információk vannak, akkor legyetek szívesek elküldeni nekem🙂

Láttam tankönyveket is, ahol vannak ilyenek, csak azok ha jól láttam, akkor középszintre vonatkoznak, nem emeltre.

Előre is köszi



2021. aug. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

"2021. évi érettségi tételek történelemből (30 emelt szintű tematika), Farkas Judit, Maxim Könyvkiadó". Minden évben kiadják, mikor megtudják, hogy abban az évben milyen tematikák lesznek. Tehát lesz 2022-es, ez tökéletes szóbelire. Az írásbeli nagyobb részét pedig lefedi a könyv, tehát írásbelire elég gyakorolni az eddig kiadott érettségi feladatokat. Sok internetes oldal eléggé hibás, én nem használnám. Kidolgozni magadnak a tk-ből, a füzeteidből pedig rengeteg idő. Nem kell rá stresszelni, könnyen meg lehet írni. Sok sikert. :)

2021. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Én nem dolgoztam ki a tételeimet, nem ér annyi energiát.

Ellenben megvettem a Studium Generale adott évi emelt töris könyvét, ebben az azévi tematika van, vázlatosan kidolgozva. Egy téma 4-20 oldal, szóval sokat lehet belőle tanulni. Az egész könyvem kb 300 oldal volt 2019-ben.

92% lett végül, ebből a könyvből nagyon sokat tanultam a szóbelire, az maxpontos lett, szóval nyugodt szívvel ajánlom neked is a 2022-i változatot.

2021. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked pedig gratulálok, nagyon ügyes vagy! :D

Én egy 70-80%-nak is nagyon örülnék :)

Megnézem amiket ajánlottatok

2021. aug. 3. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
még egy szavazat a studium generale kiadványára (illetve év közben felkészítőket is tartanak, ha magadtól nehezebben állnál neki az ismétlésnek. nekem nagyon hasznos volt)
2021. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!