Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha idén nem...

Szerintetek ciki ha idén nem vettek fel egyetemre és jövőre újra akarom próbálni? Nem leszek túl öreg hozzá?

Figyelt kérdés
Attól félek ha jövőre sem sikerül,csúnyán néznek rám,hogy mit akarok egy egyetemen.
2010. aug. 29. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem vettek fel elsőre. Elmentem dolgozni egy évet, aztán újból próbálkoztam, és másodjára felvettek. Nincs belőle semmi hátrányom, sőt vannak idősebb csoporttársaim is. 30éves 2gyerekes anyuka, 45 éves nö, aki most jött rá, h tanulni akar, és egy 63éves nagypapa, aki diplomát akar.

Sosincs késő....

2010. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én most vagyok 20 éves, itthon vagyok, ha jövőre felvesznek, akkor 21 éves leszek, amikor kezdem az egyetemet. És én orvosira akarok menni, ami legalább 10 év, de inkább több.

Szóval nem leszel öreg, sokan vannak így.

2010. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne ciki?Szerintem jó hogy nem adod fel és újra próbálkozol.Az lenne a ciki ha nem mennél egyáltalán egyetemre és utána meg megbánnád,és folyton ezen rágódnál.Azzal ne foglalkozz hogy csúnyán néznek-e rád.Bár szerintem nem nézne rád senki se csúnyán.
2010. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
nem ciki! én 23 évesen érettségiztem (estin), és most másodéves vagyok az egyetemen. nekem semmi cinkem nem volt belőle. még csak a legidősebb se én vagyok a koleszban...
2010. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!