Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Virágboltba virágkötői képzets...

Virágboltba virágkötői képzetség nélkűl felvehetnek valakit ? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy njncs sok értelme a kérdésenek, de van itt olyan aki úgy állt munkába ezen a terűleten, hogy betanították közben?

Vagy csakis kizárólag minimális képzettséggel érdemes jelentkezni, mert nyílván nem bajlódnak a betanítással...

Vagy ellenpélda?



2021. aug. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak helyek, ahol betanítanak rá. De nyilván előny, ha valamit tudsz is a virágkötészetről.
2021. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem is rossz kerdes,nem egy rossz szakma,de szerintem nem veletlen van okj kepzes,nem gondolnam,hogy par nap alatt betanitjak az embert es tudni fogsz mindent,amit mas hetek/honapok alatt tanult meg . :(
2021. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem 3 éve betanítottak, előtte pénzügyet tanultam. Pikk-pakk bele lehet jönni, ha van kézügyességed.
2021. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!