Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a kolis beköltöz...

Hogyan zajlik a kolis beköltözés első nap?

Figyelt kérdés
Ti hogyan ismerkedtek meg tarsaitokkal? Én most fogok menni koliba egyedül :/

2021. aug. 18. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is új koliba fogok most menni, és gondolom rengeteg új ember fog körül venni engem.

Az én helyzetem mondjuk annyival lesz könnyebb, hogy ott lesznek a jelenlegi osztálytársaim is (Egy másik koliban laktam eddig).

2021. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egyetemi vagy középiskolai kollégium? Meg maga a beköltözési procedúra, vagy az ismerkedés a kérdés?


Egyetemről tudok mesélni: fent van gondolom a honlapon, hogy melyik nap van a beköltözés, aznap odamész a kollégiumhoz az irataiddal és egy igazolványképpel ami a szobakártyához kell, meg amit esetleg kérnek - gondolom fent van az intézmény honlapján. Aztán ott kitöltetnek különböző papírokat (házirend ismertetés, tűzvédelmi nyilatkozat és társai), amíg ezt töltöd, legyártják a szobakártyádat, majd odaadják a kulcsot amelyik szobába a Neptun kódod alapján felvettek. Aztán Te pedig leellenőrzöd, hogy minden felszerelése megvan-e a szobának, (és ép állapotú-e) ami a papíron szerepel. Esetleg vihetsz is be rögtön cuccot. Ennyi maga a beköltözés, 15-20 percnél nem több.


Az ismerkedés meg majd úgyis jön magától, első nap mindenki új lesz, a többiek is hasonló helyzetben lesznek, majd adódik úgy spontán, ettől nem kell aggódni. Esetleg gólyatáborba menj el, ha szeretnél, ott is meg tudsz ismerni sok embert, főleg a csapatépítő programokon.

2021. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!