Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kötelezően választott...

A kötelezően választott tárgyakat is fel kell vennem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezően választani kell közülük. Nem tilos többet is.
2021. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos mennyiségűt kell választani és elvégezni belőlük, nem kell az összeset.
2021. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni, hogy abból mennyi kredit kell?
2021. szept. 1. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szakod mintatantervében.
2021. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Baj ha most első félévben nem veszek fel ilyet? Mármint ez teljesíthetem későbbiekben is, igaz?
2021. szept. 1. 14:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem a 6 félév alatt kell teljesítenem x kreditnyit. Most első félevben nem vennék fel ilyet, szerintem elég a kötelező is, hogy belejöjjek az egyetembe :D Ezt így lehet, ugye?
2021. szept. 1. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami az első féléved mintatantervében van azokat mindenképpen fel kell venned. Ha nincs odaírva mellé a félév száma akkor bármikor felveheted. Nálunk pl.van ajánlott félév rá és csak akkor lehet felvenni. (7.félév)
2021. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!