Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat témát mi alapján...

Szakdolgozat témát mi alapján válasszam ki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Dolgozom egy cégnél mint gyakornok és olyan kérdésem lenne, hogy amit ott csinálok az mivel szorosan összefügg azzal amit tanulok, ezért írhatnám abból a szakdolgozatot? A szakdolgozat témát azt én saját magam is eldönthetem vagy a suli erősen bele fog szólni?

2021. nov. 1. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Konzulenst kell találnod, aki vállalja a témádat. Ha van ilyen tanár, aki azt mondja, hogy vállalja, hogy segít neked benne, akkor el tudod fogadtatni, anélkül nem fog menni.
2021. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te magad döntöd el a szakdogád témáját, aminek valamilyen szinten kapcsolódnia kell a szakodhoz. Aztán találnod kell egy konzulenst aki elvállal. Egyébként az első szakomon, többek közt engem úgy vállalt el az egyik tanár, hogy nem értett a témához, de aki értett, az már nem vállalt több hallgatót, így ő lett a konzulensem, aki pedig nem vállalt, a témavezetőm.
2021. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!