Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy idén lesz...

Elképzelhető, hogy idén lesz online oktatás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
A másik egymillió kérdésből még nem tudtad meg a választ, hogy senki nem tudja?
2021. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
A szomszéd falumban rengeteg covidos van elvileg
2021. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2021. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Sok ismerősöm mondja, hogy lehetséges
2021. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Sok ismerősöd? Dolgozik közülük valaki Viktor király mellett közvetlenül?
2021. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
A lényeg, hogy nem lehet biztosan tudni
2021. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Hát én nem is bánnám, de az enyémek már nagyok, önállóak. Még arra is gondoltam, hogy az oltatlan 12 év felettieket nem engedik majd suliba.
2021. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
2 hét múlva kb. Már mindenhol szigorítanak a világban. Majd pont magyarország lesz a kivétel, nem? :D Megmondtam én ezt már, de a gyakorisok mindig okosabbak mindenkinél. Mikor egy tudóstól idéztem aki hasonló gondolatokat mondott mint én akkor is hülye voltam. :DD
2021. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindenben kivétel(esen szarok) vagyunk. Nézz meg majdnem konkrétan akármilyen listát, akármiről.
2021. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
8-as: teljesen jogos lenne, ha értelmi alapon mennének itt a döntések. De amíg a sarki kisbolt tulajdonosa eldöntheti, hogy a pultos kislány legyen-e oltva, mert Viktor annyira félős, hogy nem meri kimondani, addig ez minden, csak nem értelmi alapú döntés. Gyáva szarok, akik félnek, hogy elfogy a lóvé meg a hely az első sorban. Az se baj, ha teljes falvak pusztulnak ki, nekik mindegy. Majd meghozzák a döntést, hogy a sulitakarító dönthet a bezárásokról. Akárki, csak nekik ne kelljen felelősséget vállalni semmiért, mert ők ott se voltak!
2021. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!