Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legneheze...

Szerintetek melyik a legnehezebb osztály a gimiben?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 22:56
A kérdező szavazást indított:
9
10
11
12
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
11 egyértelműen. Emlékeim szerint matekból és bioszból akkor vannak a legnehezebb anyagok, sokat kellett olvasni is, ugye sokan akkor nyelvvizsgáznak, kezdődnek a fakultációk.
2021. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 9. volt a legnehezebb, mert nagy váltás volt az általánoshoz képest, kellett egy kis idő hogy belerázódjak. Miután hozzászoktam a nagyobb elvárásokhoz, nem volt sokkal nehezebb a többi év.
2021. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10. volt. Akkor volt a legtöbb tárgyam. 11.-re kiesett a kémia, földrajz is. (gimi)
2021. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10. volt a legnehezebb.
2021. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a 12. Gyűlöltem az egészet, az osztályt, tanárokat, iskolát, szakomat, mindent. Nem tudtam merre tovább, mindenki csesztetett, hogy ideje dönteni, állandóan ideges voltam, nem aludtam, nem ettem, depressziós voltam, szorongtam. Pokol volt. Azt hittem az érettségi se lesz meg, mert ilyen körülmények között tanulni se tudtam. Épphogy meglett, és ballagás után félévvel később rádöbbent mi akarok lenni. Azóta normális életet élek, és készülök egyetemre.
2021. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem is most úgy tűnik hogy ez a 10. borzalmas lesz...

Sok a tantárgy és sok a dolgozat.. valamiből egy óránkènt írunk szóval nincs olyan napom amin ne írnánk legalább 2db dolgozatot. (Gimi)

2021. nov. 20. 22:11
 7/7 A kérdező kommentje:
5/ Örülök hogy aztán sikerült "magadra" találnod. Én csak 10.-es vagyok de már most mondogatják nekem.. mire fakultálsz? Mi akarsz lenni? Milyen egyetemre mèsz? stb.. s
2021. nov. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!