Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Covid helyzet, iskola. Mit...

Covid helyzet, iskola. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tanév elején sajnálatos módon nagyon lebetegedtem, ezzel kigyűlt a 210 óra hiányzásom.

Elhatároztam hogy nagyon fogok vigyázni arra, hogy ne legyen több mert 250 óra hiányzás után kötelező az osztályozó vizsga. Viszont sajnos az egyik osztálytársam covidos lett.

Úgy döntöttem inkább felveszem az oltást, hiszen most fel lehet venni bármikor, hogy járhassak iskolába.

Az osztályfőnököm azt mondta, hogy 2 oltás kell ahhoz hogy bejárhassak a suliba és nagyon sajnálja...

Nagyon nem szeretnék osztályozózni, mert alapjáraton 4-es 5-ös tanuló vagyok. Mit tudok ilyen helyzetben tenni?



2021. dec. 2. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? esetleg Janssen, abból elég 1 dózis
2021. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok!
2021. dec. 2. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nagyon nem gondolkodnék azon, hogy a jövőben mit tegyél, mert ha vaxiztattad magad, akkor te bizony halott ember vagy. Bocs, hogy tőlem hallod ezt először. Az öcsém 16. Nincs vaxizva, legalábbis azokkal, amiket most tolnak. Azonban amikor - és nem ha!!! - a sulija vaxihoz köti majd a bejárást, akkor legvégső esetben ki lesz iratva a suliból, ugyanis az újféle fideszes szabályozás miatt levitték az "iskolakötelezettségi" korhatárt 18-ról 16-ra.
2021. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!