Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Maradjak vagy menjek át?

Maradjak vagy menjek át?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és az osztályom két csoportra van bontva. Az én csoportomnak nagyon jó, kedves de szigorú tanára van, a másiknak meg nagyon aranyos, de nem tanít olyan jól mint a miénk, és mivel kéttannyelvű ezért fontos lenne hogy jó legyek jövőre. Még átmehetek a másik csoportba, mert ebben nem szeretek sok mindenkit(nem is ismerek annyira) a másikban több a barátom. Viszont a tanár ugye nem... Két barátnőm közül egyet sikerült meggyőzni hogy jöjjön át hozzám de csak akkor ha jön a másikuk is. De őt nem tudom hogy győzzem meg... Vagy menjek át én? Ti mit csinálnátok?
2010. szept. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség barátok/barátnők miatt ugrálni egyik csoportból a másikba, pláne ha a ti tanárotok jobb. Hidd el később nagyon bánnád! A barátaiddal tudsz összevont órákon találkozni, vagy szünetekben, suli után stb... Maradj ahol vagy!
2010. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább maradj ahol vagy, ha látod, hogy jobb a tanárod.

1 hét telt el a suliból, még alig ismersz valakit, majd összebarátkozol a többiekkel.

2010. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maradj!

Akikkel most jóban vagy, lehet, hogy 1 éven belül elidegenedtek egymástól, helyettük pedig az lesz a barátnőd, akiről most még nem is gondoltad volna.

2010. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor győzködöm őket de ha nem...őbajuk :D
2010. szept. 5. 21:03
 5/5 A kérdező kommentje:
azértmég kiváncsi vagyok ki mit csinálna:S:))
2010. szept. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!