Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Most vagy tizedikes gimnazista. Az idei évet más iskolában kezdtem mint a kilencediket. Kilencedik év végén négyes ötöseim lettek. Az idei év valahogy nem megy hiába tanulók több órát egy nap sorra hozom haza a rossz jegyeket. A mostani jegyeim kettes és hármas és nem tudom ki miatt lehet. A szüleim szerint az új környezet miatt. De ez akkor sem mentség.

Mit kéne máshogy csinálnom? Mert szinte mindig a sírás kerülget ha a jegyeimre gondolok.


2021. dec. 14. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gyengébb iskolából mentél egy erősebbe és nem tudtad felvenni a tempót.
2021. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A tizedik alapból is egy nehéz év, viszont sehova nem számít. Viszont elhiszem, hogy rossz érzés rossz jegyeket kapni. Biztos van konkrét oka annak, hogy így történik, de sajnos ismeretlenül, ennyi információból azt nem tudom megmondani, hogy mi.
2021. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!