Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat írókat hol találok?

Szakdolgozat írókat hol találok?

Figyelt kérdés

Láttam már többen tettek fel erre vonatkozó kérdéseket. Mindenre az a válasz érkezett, hogy neki kell megcsinalni.

Vannak helyzetek mikor az ember nem tudja befejezni, vagy gondolom megírni sem. (Én az előbbi vagyok).


Kb.8 oldal hiányzik. Nem találok megbízható szakdolgozat írókat.

Akik hirdetik magukat vagy több mint 100.000-ért szeretnének megírni 8 oldalt vagy pedig a válasz levelére nem tudok már írni mert blokkolta az e-mailem (?)….


Ha mindenkepp szeretnék utána érdeklődni, hogy reális áron mennyi idő alatt tudna nekem befejezni akkor hol találok?


Arra kérlek benneteket, hogy ne írjatok, hogy “szégyen, ennyit sem tudsz stb”. A többi kérdés alatt már elolvastam.

Érdemben szeretnék választ kapni, s köszönöm ha tudsz segíteni.



2021. dec. 15. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Azért egy Bsc szakdolgozatnál nem kell semmi forradalmit felmutattni. 8 oldal az már semmi (főleg, ha előtte tényleg rászántad az időt is te magad összekutattál/összeírtál 25-30 oldalt).


Vagy fizetsz 50/100 ezer forintott valakinek, hogy leírjon neked pár sort. Neked kell eldönteni.

2021. dec. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést megér, nem elegendő-e ennyi, ha már minden benne van, ami a témából kihozható.

Ha nincs, 8 oldal befejezésnek szerintem totálisan lehozható, nem tudom milyen szak/témakör, amiről szó van benne, de erre a pár oldalra szerintem igazán felesleges pénzkidobás lenne megiratni mással.

2021. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Másfélszeres sortávolság megvan?

2021. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen szakon vagy, de ha matekos, akkor tegyél be még több bizonyítást.
2021. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!