Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha javítani akarok...

Egyetemen ha javítani akarok egy vizsgán, azt csak pótvizsgán tehetem meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ma volt egy vizsgám, és sajnos csak kettes lett, fél ponton múlt. Úgy olvastam, minden vizsgaidőszakban egy tárgyból kétszer lehet vizsgázni, na most ha én javítani szeretnék azt csak az utóvizsga héten tehetem meg, vagy esetleg felvehetek egy új vizsgaidőpontot a jövő héten is? Vagy ez minden egyetemen máshogy van? (SZTE)

Mielőtt kérdeznétek, azért akarok javítani mert félek nehogy átrakjanak önköltségesre.


2022. jan. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Felveszed megint és annyi. De vigyázz mert ha rosszabb lesz azt írják be. Milyen tárgy?
2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Elméleti. Könnyebbre számítottam ezért túl közel vettem fel más vizsgákhoz, és azokra többet készültem.
2022. jan. 3. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ez ilyen, én ma megyek kalkulusból vizsgázni😬
2022. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozza! :)
2022. jan. 3. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megtörtént, köszi😁 remélem legalább 2 es lesz🙏
2022. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!