Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgáztathat emelt szintű...

Vizsgáztathat emelt szintű érettségin, aki tanított?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem először, most megyek másodjára, tehát már nem járok iskolába. De az vizsgáztathat, aki tavaly tanított?

2022. jan. 4. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A kijelölt iskolába fogsz menni, aki ott lesz, az fog vizsgáztatni.
2022. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Emelten máshová küldenek, mert azt az Oktatási Hivatal szervezi. És aki tanított ott vizsgáztat, ahová engem is küldenek majd
2022. jan. 4. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
vizsgáztathat
2022. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?
2022. jan. 4. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a 3 fős vizsgabizottság egyik tagja lesz. Nincs olyan kitétel, hogy tanítványt nem vizsgáztathat, de nem is életszerű.
2022. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De! A saját diákját nem vizsgáztathatja emelt szinten - ez biztos! Csak azt nem tudom, mi van akkor, ha már végeztem, és csak tanítOTT.


Köszi, hogy próbálsz segíteni, de nem vagyok biztos benne, hogy még tisztában vagy ezekkel a dolgokkal

2022. jan. 4. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem még, hanem már tisztában vagyok vele.
2022. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel már nincs jogviszonyod az iskoláddal, ezért érettségiztethet.
2022. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remélem, tévedsz! Nem azért kérdezem, mert örülnék neki
2022. jan. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!