Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen terveik vannak az...

Milyen terveik vannak az angol vagy olasz nyelv tanár szakos hallgatóknak? Milyen levelezőn tanárnak tanulni?

Figyelt kérdés

A kérdésem angol vagy olasz nyelv tanár szakon tanulókhoz és azokhoz a tanárokhoz szól, akik csak pár éve kezdtek el tanárként dolgozni.


Jelenleg agrár területen tanulok, és ha azt befejeztem, azt tervezem, hogy angol-olasz szakos tanárnak tanulok levelezőn.


Elég korán kezdtem nyelvet tanulni és nagyon a szívemhez nőtt. Szeretnék én is olyan jó tanár lenni, mint az én tanáraim voltak.


Milyen a levelező, akkor ha van már egy (teljesen másik) területről diplomám? Ekkor kevesebb félév is van, és a tananyag is rövidebb?



2022. jan. 5. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Olvass jobban utána légyszi...
2022. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!