Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikusnak német nyelvtud...

IQ-Fighter kérdése:

Informatikusnak német nyelvtudassal van-e esélye elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két dolog felől szeretnék érdeklődni.


Az első kérdésem az lenne, amit màr fentebb is említettem, hogy egy informatikus bsc-t végzett, kizárólag német nyelvvizsgával rendelkező mérnöknek mekkora esélye lenne a munkaerőpiacon? Vagy angol nyelvvizsga nélkül nem igazán tudna elhelyezkedni?


A másik kérdésem az lenne ,hogy egy informatikus foglalkozik-e bármilyen szinten PLC-vel (elvégre programozható logikai vezérlő) vagy ezzel kizárólag a mechatronikai és villamos mérnök foglalkoznak?


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 23. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
T-systemsnél kb minden állashoz amit láttam, a németet kérték
2022. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11. Németet ÉS angolt kérnek a T-Systemsnél mindenhol. Már csak azért is, mert sokszor indiaiakkal vagy más környező népekkel kell együtt dolgozni (én most csehekkel, szlovákokkal és bolgárokkal dolgozom egy csapatban, korábban indiaiakkal, egyik sem tudott németül), és egyre inkább ez a valóság.
2022. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 mondjuk én régebben néztem ott állásokat, akkor nem nagyon ïrtak angolt, furcsa is volt
2022. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Mondjuk amilyen szinten egyik-másik indiai beszéli vagyis "beszéli" az angolt, az szerintem bárkinek megvan.
2022. ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!