Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg egyetemistaké...

Mennyire éri meg egyetemistaként magánórákat adni, van itt olyan, aki csinálta már? (Többi lent)

Figyelt kérdés

(Matematikát tanítanék)

Leginkább azzal lenne problémám, hogy nem tudom mennyi idő annyi diákot szerezni, amiért már megéri csinálni, másrészt az adózáshoz se értek nagyon. Gondolom kellene magánvállalkozói (?), de az 25 ezer nyáron is, amikor nem nagyon vannak diákok, szóval havonta nem csak 25 ezret kellenne keresnem, hanem ennél többet, hogy ne jöjjek ki mínuszba a nyári hónapok miatt.

A fentiek miatt pedig adódik a kérdésem, hogy mennyi idő lenne kb, hogy legalább 50 ezer forintot profitáljak havonta? Meg az adózást lehet szüneteltetni x ideig?



2022. febr. 1. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagy, 25 éves korig szja-mentes.

Hirdesd meg, hogy vállalsz korrepetálást.

Kb. 3-5 ezer Ft egy tanóra (60 perc).

Heti két korrepetálás az ideális diákonként.

Fizikát nem vállalsz?

Úgy könnyebb.

Regisztrálj itt


[link]

2022. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ismerosom nyelvszakon van es vallal maganorakat. az egyik tanarat kerdezte meg, milyen oradijat kerjen
2022. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megéri.

Én 10.000 ft-ot kérek egy órára, havi átlag 20 óra megvan.

Viszont én garanciát vállalok vagyis, ha a diák nem készült vagy nem figyel, nem érdeklődő vagy szimplán nem hozom számára az elvárt szintet, akkor visszaadom a pénzt és megválunk egymástól.

Célom, valóban a minőségi felkészítés.


Na ilyet a magántárok 99%-a nem csinál.

2022. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát figyi. Oda ahova én is jártok, járt egy csaj. A tesóm 2013-ban kezdte az egyetemet, felette járt egy évfolyammal a lány. Volt olyan tantárgy amiből ez a lány nagyon penge volt és baromi sokan meg megbuktak. Elkezdett korrepetálgatni (nem tudom hogyan, lehet, hogy neki eleinte zsebbe ment, nem tudom biztosan). Annyira bejött neki a dolog, hogy már kért termet, lassacskán többen ültek az ő korepjén mint a rendes órán. Aztán ez ott az egyetemnek nem tetszett és mondták neki, hogy ne ott korepetáljon. Már az MA-t is elvégezte és teljesen állásban dolgozik évek óta, de a mai napig (lassan 10 éve) tart korrepetálásokat. Egyen még én is voltam pár éve. Akkor amikor én mentem már számlásan adta. Egy szombat reggel megkeresett 100 ezer forintot.

Aztán ahogy jött a covid tartott online és szerintem azóta is így nyomja. Már én is MA-s vagyok, de az egyetemen ha arról a tárgyról van szó, mindenki ezt a csajt ajánlja korepre. Szájról szájra terjed. Minél nehezebb az anyag, annál drágább az óra. Szóval ez neki sztem ilyen keresetkiegészítés. Nem mehet rosszul.


Mondjuk oda is kell figyelni, mert más is tartott más tárgyból és anno zh-n a tanár felfigyelt arra, hogy rengetegen ugyanazt a hibát követték el (én azon nem voltam) és akkor azért megjegyezte, hogy nem baj, hogy van korep csak akkor már jól adja le az illető... na az ciki.

2022. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első féléves töri-német szakos barátom csinálja, ő a volt giminkből szerzett tanítványok elsősorban úgy, hogy olyan tanárok gyerekeit korrepetálja, akikkel jóban van, meg közelebbi viszonyt alakított ki. Szerintem érdemes először az ismerettségi körödben szétnézni, hogy onnan nincs-e valakinek igénye ilyesmire, aztán ha ott beválsz, van esélyed, hogy tovább ajánlanak másokhoz is. Ha ez nem jön be, vagy éppen nem találsz elég diákot, akkor szét lehet nézni ilyen regisztrálós oldalakon is.
2022. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!