Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan tesztet...

Hogyan lehet olyan tesztet végezni, hogy ne lehessek osztályozható matekból?

Figyelt kérdés

Nagyon nem megy a matek. Még lb

3 100%os egyes és akár meg is buktathatnak. Akárhogy küzdök bele, egyszerűen nem megy. Más megoldást már nem látok. Már mindent megpróbáltam (különtanár, matek példa megoldása, majd megoldókulcs megnézése).



#matematika #tanulási nehézség #Osztályozható-e #Nem osztályozható teszt
2022. febr. 3. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Mikor kezdődtek a nehézségeid a matekkal?
2022. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szüleiddel el kell menni a helyi Pedagógiai szakszolgálathoz, egyébként iskolaérettségin ezt mérniük kellett volna, nagyobb lányomnál mértek azon a vizsgálaton részképességzavart, de semmit nem javasoltak és semmi kedvezményt nem kapott, különtanár segítségével a 2-ese sok tanulással és szenvedéssel mindig összejött, a te eseted ezért súlyosabb lehet. Menjetek el a Pedagógiai szakszolgálathoz, ők javasolhatnak az iskolának pl. hosszabb felkészülési időt, adhatnak SNI-t. Kisebb lányomnál szerencsére fülészetre küldtek az iskolaérettségi teszt után, neki túlhallása volt, korai fejlesztéssel ezt sikerült élhető szintre hozni, ő sem SNI-s, így ez nem tudom hogy zajlik, de biztos teszteket kell majd végezned. Ha az iskola is láthatja a nehézségeid akkor ők is továbbküldhettek volna ide. Gimi 9, 10-ben én is alig kaptam meg a 2-est matekból, tudom milyen a lila köd, aztán 11-ben tanárváltást követően megtáltosodtam és agyilag is beértem, 4-esre érettségiztem, de ehhez kellett a szakmailag jól és érthetően magyarázó tanár is.
2022. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 9. osztályos vagyok. Soha sem voltam jó matekból, viszont mióta gimnáziumba járok egyre romlanak a jegyeim és az átlagom.
2022. febr. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!