Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma borítólap tönkremenete...

Diploma borítólap tönkremenetel esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hali!


Ezen a héten volt a diplomaátadó ünnepségem ahol átvettem a diplomámat, most pénteken tartottam házibulit ennek a neves alkalomnak a megünneplése végett, viszont olyan jól sikerült a buli, hogy teljesen tönkrement a diploma borítólapja (alkohollal le lett öntve, le lett okádva stb...). Szerencsére a lényeg, tehát a diploma belseje nem sérült ahol a nevem az elvégzett szakirány a minősítés és az egyéb sorszámok találhatók. Konkrétan az oklevélnek semmi baja csak a külső keményfedeles borítólap semmisült meg.


Kérdésem az, hogy nyomdában van lehetőség készíttetni új keményfedeles borítólapot a diplomámnak (pl. hasonló módon mint szakdolgozatnál amibe kötik csak Szakdolgozat helyett Oklevél felirattal), az sem zavar ha nem olyan mint az eredeti csak be tudjam tenni a magyar + angol nyelvű "oklevelet"?



2022. febr. 19. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a diploma borítókat is legyártatják valahol. Maga a borító nem szigorú számadású, de az egyetem logóját nem hiszem hogy rányomhatják. Én megkérdezném az egyetemen és/vagy ahol a szakdolgozatodat beköttetted.
2022. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!
2022. febr. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!