Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom túltenni magam...

Nem tudom túltenni magam azon, hogy egyest kaptam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Töriből (egyik kedvenc tantárgyam) megkaptam életem első egyesét. Nem tanultam semmit, röpdogát írtunk. Eddig csak négyesem és ötösöm volt belőle, nagyon bánt a dolog. Szüleimnek már elmondtam, mondták, hogy lesz még több is, kitűnő tanuló vagyok, megeshet. Hiába nem szidtak le, vagy semmi ilyesmi, nagyon-nagyon rosszul érzem magam miatta. Tudom, hogy nem a világvége, lesz még, de amíg én mostanában mélyrepülésben vagyok, a testvérem szárnyal, aminek örülök, de rosszul is esik. Hogyan tudnám túltenni magam ezen az egészen?:(

2022. márc. 1. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj intenzívebben, pótold a hiányosságokat. Akkor túl leszel rajta.
2022. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gép, mindenkinek vannak völgyei. Ez tényleg egy nagyon kicsi probléma lesz, ha visszanézel majd rá.
2022. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!